Poctivé pití vína znamená navázat s ním partnerský vztah
A A A

O nás

Po desetileté výrobě vína určené pro vlastní potřebu a přátele jsem dospěl až k založení živnosti na výrobu a prodej vína. 
V roce 2007 byly zakoupeny výrobní a sklepní prostory od společnosti AGRO Vnorovy, a.s. vhodné pro výrobu a skladování vína. První produkce vína vyrobeného v těchto prostorech je ze sklizně r. 2008 a činí cca 3500 litrů. Z možností dalšího rozšíření výroby. V současné době se zabýváme výrobou menších šarží špičkových vín v pozdním sběru a  výběru hroznů. Vzhledem k velikosti šarží jednotlivých vín nemáme certifikáty od SZI, tudíž jsou vína označena jako zemská.  Současná produkce činí cca 5000 lahví. 
Výroba vína je zaměřená na zpracování hroznů pocházejících výhradně z vinařské oblasti Morava, vinařská podoblast Slovácká, vinařská obec Vnorovy.

Zpracováváme tyto odrůdy bílého vína:
Muller Thurgau, Moravský muškát, Veltlínské zelené, Ryzlink rýnský, Chardonnay, Rulandské šedé, Rulandské bílé, Sauvignon, Tramín červený.
Zpracováváme tyto odrůdy červeného vína:
Svatovavřinecké, Frankovka, Zweigeltrebe, Rulandské modré, André, Cabernet Moravia.
Nabízíme také možnost využít nabídku řízené degustace se sklepmistrem přímo ve viném skepě, případně využít posezení v budově sklepního hospodářství a kapacitou cca 50 osob.
Po dohodě je možno zajistit občerstvení studené i teplé kuchyně, živé hudby.
Otevřeno na objednávku.